• Bogata oferta genetyczna

  • Sprawdzona jakość

  • Rzetelność informacji

  • Przystępne ceny

  • Niemiecka genetyka

  • Sprawdzona jakość

  • Rzetelność informacji

  • Niemiecka jakość

Aktualności

Katalog kwiecień 2019

Niniejszym przedstawiamy Państwu kolejną aktualizację naszego katalogu opartą o dane wyceny kwiecień 2019.

Szanowni Państwo,

Za nami kolejna publikacja wartości hodowlanych buhajów. Jak co roku przy okazji wyceny kwietniowej została zmieniona baza krów wykorzystywana w szacowaniu wartości buhajów, obecnie są to krowy poszczególnych ras urodzone w latach 2013 do 2015 (poprzednio 2012-2014).

BRS (Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej i Bydła) opublikowało listę najczęściej używanych w inseminacji buhajów 2017/2018 w Niemczech. Dane dotyczą okresu 10.2017-09.2018.

Dziewięć pierwszych miejsc TOP 10, zajmują buhaje, których dostawcą w Polsce jest firma INTERGEN!

W dniach 15-17.02.2019. po raz kolejny odbyły się Targi Ferma Bydła w Łodzi. Dla nas była to wyjątkowa edycja tego wydarzenia, gdyż właśnie 16.02.2019. spółka Intergen obchodziła swoje 10-te urodziny.

Promocja 10 lat Intergen

Szanowni Państwo,

Niniejszym pragniemy poinformować, że w dniu 16.02.2019. roku firma Intergen Sp. z o.o. kończy 10 lat.

Okres ten był czasem intensywnej pracy, podejmowania różnego rodzaju inicjatyw na rzecz rozwoju hodowli bydła.

Katalog grudzień 2018

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog oparty o wycenę grudzień 2018. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, kliknij tutaj.

Katalog sierpień 2018

Z przyjemnością przedstawiamy kolejny katalog buhajów oparty o wycenę sierpień 2018. Po raz kolejny rozpłodniki, których nasienie jest dostarczane przez naszą firmę, zajęły czołowe miejsca w poszczególnych rankingach...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą buhajów z lipca 2018 roku, które w sposób szczególny wyróżniają się, a co za tym idzie wyróżnia się ich oferta genetyczna.

Zwierzęta hodowlane

31 lipca 2018

Jeżeli planują Państwo zakupy zwierząt hodowlanych, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Organizujemy indywidualne wyjazdy na selekcje oraz aukcje.
Zapraszamy do współpracy.

Wytrwała praca hodowlana oraz inwestycja w najlepszą genetykę daje bez wątpienia wymierne efekty ekonomiczne oraz satysfakcję ze zdobytych laurów na wystawach bydła hodowlanego.

Katalog kwiecień 2018

Niniejszym przedstawiamy Państwu kolejną aktualizację naszego katalogu opartą o dane wyceny kwiecień 2018. Buhaje z oferty Intergen zdominowały niemieckie toplisty, zajmując pierwsze miejsca w poszczególnych rankingach. Nr.1. HF HO wycena genomowa: Bestday, gRZG=161! Nr.1.HF RW wycena genomowa: Spark Red, gRZG-162! Nr.1. HF HO wycena konwencjonalna: Mattis, RZG=150! Najwyżej wycenionym w naszej ofercie czarno białym genomikiem według wyceny polskiej jest Barkeeper, gPG=152! Do czołówki tego właśnie rankingu należą również: Keith, gPF=151! Ballman, gPF=150! Lightstar, gPF=148! Fabulus, gPF=150! Zapraszamy do współpracy.

Tradycyjnie, jak co roku w lutym, wraz z grupą hodowców wybraliśmy się na wystawę Schau der Besten. Organizatorem tej największej w Niemczech wystawy związkowej jest firma Masterrind.

Dzięki współpracy z firmą Sano, byliśmy współorganizatorem szkolenia oraz mięliśmy przyjemność odwiedzin w gospodarstwach należących do Sano Agrar Institut.

Katalog grudzień 2017

Szanowni Państwo, za nami kolejna publikacja wartości hodowlanych buhajów. Rozpłodniki, których nasienie jest dostarczane wyłącznie przez Intergen, zajęły ponownie czołowe miejsca w poszczególnych rankingach. W celu wybrania odpowiednich osobników do kojarzeń na najbliższe miesiące, prosimy o kontakt z naszymi doradcami hodowlanymi. Zapraszamy również do pobrania katalogu w wersji elektronicznej lub o kontakt z naszym biurem w celu zamówienia bezpłatnej wersji drukowanej.

Z poważaniem, zespół Intergen

W dniach 19-20.10.2017 wraz z grupą hodowców, sympatyków Intergen, mieliśmy okazję uczestniczyć w regionalnej wystawie bydła hodowlanego w Brandenburgii. Wśród prezentowanych sztuk znalazły się stawki pierwiastek pochodzące po rozpłodnikach z naszej oferty. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą buhajów z września 2017 roku, które w sposób szczególny wyróżniają się, a co za tym idzie wyróżnia się ich oferta genetyczna.

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, wycena sierpień 2017 okazała się dla naszej firmy bardzo pozytywna. Jako uzupełnienie podstawowej oferty przedstawiamy TOP listy wszystkich dostępnych u nas rozpłodników, również tych spoza katalogu.

Katalog sierpień 2017

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog oparty o wycenę sierpień 2017. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, kliknij tutaj.

08.08.2017 po raz kolejny opublikowane zostały aktualne wartości buhajów. Rozpłodniki znajdujące się w ofercie Intergen ponownie znalazły się w czołówkach poszczególnych wycen.

TOP TPI - wycena amerykańska

13 lipca 2017

TOP TPI Wycena amerykańska lipiec 2017

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na liczne zapytania i sugestie wielu hodowców, z przyjemnością przedstawiamy grupę najwyżej wycenionych w naszej ofercie buhajów według wyceny amerykańskiej. Mamy nadzieję, że prezentowane rozpłodniki spełnią Państwa oczekiwania. Dzięki współpracy z największymi firmami inseminacyjnymi na świecie, oferta buhajów TOP TPI będzie również stale aktualizowana.

Zapraszamy do współpracy. Zespół Intergen

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą buhajów z lipca 2017 roku, które w sposób szczególny wyróżniają się, a co za tym idzie wyróżnia się ich oferta genetyczna.

W dniach 3-4 czerwca 2017 roku w ramach Wielkopolskich Targów Rolniczych w Sielinku, odbyła się XXIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Słoneczna pogoda sprawiła, iż targi odwiedziły rzesze zwiedzających.

Z satysfakcją informujemy, że sprzedano już 200.000 porcji nasienia buhaja Leko! Jubileuszowa porcja trafiła do współpracującego z naszą firmą gospodarstwa hodowlanego Państwa Grochowalskich, Kiełpiny.

Katalog kwiecień 2017

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog oparty o wycenę kwiecień 2017. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, kliknij tutaj.

Szanowni Państwo, 04.04.2017 roku opublikowane zostały po raz kolejny wyniki wartości hodowlanych buhajów. Dla Intergenu obecna wycena okazała się szczególnie pomyślna. Rozpłodniki oferowane przez naszą firmę zajęły czołowe miejsca rankingów...

Za nami kolejna edycja tej największej w Niemczech regionalnej wystawy bydła. Wystawę poprzedziła aukcja EXCLUSIVE, na której najdrożej wylicytowana sztuka osiągnęła cenę 25.000EUR.

Ferma 2017

6 marca 2017

W dniach 17-19 lutego 2017 w Łodzi, w halach EXPO oraz sąsiadującej z nią MOSiR odbyła się jubileuszowa 20 edycja Międzynarodowych Targów FERMA. Impreza przyciągnęła 31 000 fachowców produkcji zwierzęcej z całej Polski. Ofertę przedstawiło 255 wystawców. Nie zabrakło oczywiście stoiska naszej firmy. Przez trzy dni trwania targów odwiedziło nas wielu obecnych, ale także nowych klientów. Kolejna edycja FERMY odbędzie się w Łodzi w Halach EXPO oraz MOSiR w dniach 16 – 18 lutego 2018 roku.

Zapraszamy do współpracy – Zespół Intergen

Sunset Red należy obecnie do najbardziej atrakcyjnych, genomicznie wycenianych buhajów niemieckiej top listy rasy hf, odmiany czerwono-białej. Pochodzi ze znanej amerykańskiej linii żeńskiej Hickorymea Polled Holsteins, gospodarstwa znanego szczególnie z hodowli HF-a bezrożnego...

Minosch jest bardzo mocnym pokrojowo synem buhaja Missouri. Prababka Minoscha należała swego czasu do jednej z najdrożej sprzedanych krów w USA (77.000 $). Z tej samej linii pochodzą również Sylvert (RZG 157) oraz syn Banesto o nazwie Bellarabi...

Katalog grudzień 2016

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog oparty o wycenę grudzień 2016. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, kliknij tutaj.

Katalog w wersji drukowanej można zamawiać dzwoniąc do biura lub do naszych przedstawicieli handlowych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych aktualnych promocji. Więcej informacji otrzymają Państwo u naszych doradców hodowlanych lub dzwoniąc do biura.

Z poważaniem
Zespół Intergen

Katalog sierpień 2016

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog oparty o wycenę sierpień 2016. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, kliknij tutaj.

Katalog w wersji drukowanej można zamawiać dzwoniąc do biura lub do naszych przedstawicieli handlowych.

Z poważaniem
Zespół Intergen

Za nami kolejna, sierpniowa publikacja wartości hodowlanych buhajów. Dla Intergenu obecna wycena okazała się bardzo pomyślna. Znane z poprzednich wycen rozpłodniki potwierdziły swoje wartości, pojawiło się też wiele nowości.

Sąsiadujący z Polską od zachodu niemiecki Land Brandenburgia, może poszczycić się wyjątkową strukturą hodowli bydła. Obecnie utrzymywanych jest tutaj 146.857 sztuk krów pod oceną użytkowości mlecznej. Liczba krów w księgach hodowlanych to 115.529 sztuk, a średnia...

Katalog kwiecień 2016

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog oparty o wycenę kwiecień 2016. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, kliknij tutaj.

Obecna, wiosenna wycena buhajów, jak co roku uwzględnia zmiany w zakresie korekty danych bazowych względnych wartości hodowlanych. Dodatkowo wyliczane do tej pory względne wartości hodowlane...

Zapraszamy serdecznie na aukcję jałowic hodowlanych ras mięsnych.
Termin: 12.04.2016.
Miejsce: Gross Kreutz, Brandenburgia, Niemcy.
Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 608 322 900.

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy buhaje z naszego aktualnego katalogu. Zakup nasienia niżej wymienionych rozpłodników uprawnia do skorzystania z aktualnej promocji.
Więcej szczegółów u naszych przedstawicieli handlowych.

Tradycyjnie, jak co roku w lutym, wraz z grupą hodowców wybraliśmy się na wystawę Schau der Besten. Organizatorem tej największej w Niemczech wystawy związkowej jest firma Masterrind. Przed ponad trzy tysięczną publicznością zaprezentowane zostały...

Zapraszamy serdecznie na aukcję buhajów ras mięsnych.
Termin: 08.03.2016.
Miejsce: Gross Kreutz, Brandenburgia, Niemcy.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 608 322 900.

Grudzień to miesiąc, w którym myślimy o świętach, prezentach i rodzinie. Nie powinniśmy jednak zapominać o hodowli i nowych wartościach hodowlanych - szczególnie gdy jest na co popatrzeć...

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanej promocji jesiennej. Szczegóły uzyskają Państwo u naszych doradców hodowlanych lub dzwoniąc do biura.

Wzorem lat poprzednich Intergen intensywnie bierze udział w wystawach i szkoleniach w kraju i za granicą. Stoisko naszej firmy cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, a nasi przedstawiciele chętnie udzielają informacji na temat aktualnej oferty.

Katalog kwiecień 2019

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog oparty o wycenę kwiecień 2019...

25 kwietnia 2019 czytaj więcej »

Wycena kwiecień 2019 - całe podium nasze

Za nami kolejna publikacja wartości hodowlanych buhajów. Jak co roku przy okazji wyceny kwietniowej...

5 kwietnia 2019 czytaj więcej »

Najczęściej używane buhaje 2017/2018

BRS (...) opublikowało listę najczęściej używanych w inseminacji buhajów 2017/2018 w Niemczech...

29 marca 2019 czytaj więcej »
Gwarancja jakości Rzetelna firma
Facebook Google+ YouTube
 

O firmie

Kim jesteśmy - misja firmy

Zaplecze naszej działalności to ponad 760 000 pierwszych zabiegów unasienniania buhajami HF oraz niemal 530 000 krów wpisanych do ksiąg hodowlanych dla tej rasy, obrót materiałem hodowlanym na poziomie 90 000 sztuk rocznie. Do tego 570 000 pierwszych zabiegów nasieniem buhajów simentalskich i odpowiadająca tym cyfrom ilość buhajów testowych i wycenionych. W naszej ofercie na pewno nie zabraknie także propozycji dla hodowców i producentów bydła mięsnego.

Baner przedstopka Intergen

Wycena genomiczna

Poznaj szczegóły naszej oferty wyceny genomicznej i uzyskaj najlepsze możliwości inseminacyjne.